Порядок рецензування

Основна мета рецензування – отримання об’єктивної інформації про актуальність, наукову новизну, практичну цінність статті, а також відповідність статті встановленим вимогам від фахівця відповідного наукового напряму (спеціальності).

Рецензента призначає редколегія Вісника Дніпровського університету серія «Ракетно-космічна техніка».

Рецензентами можуть бути вчені, які здійснюють дослідження за спеціальністю і мають за останні 3 роки не менше  однієї публікації у виданнях, включених до Переліку або закордонних виданнях, включених до Web of Science Core Collection та/або Scopus, або мають монографії чи розділи монографії, видані міжнародними видавництвами, що належать до категорії «А», «В» або «С» за кваліфікацією Research School for Socio-Economic and Natural Sciences of the Environment (SENSE).

Рецензенту надається стаття здобувачів без прізвищ авторів.

Рецензент приймає рішення: прийнятидоопрацювати або відхилити статтю.

Авторам надається рецензія без прізвища рецензента.

Якщо рецензент приймає рішення про доопрацювання автори у місячний термін повинні доопрацювати статтю і представити її у редколегію.

Статті, які рецензент відхиляє, не публікуються.

Якщо автори не згодні з висновками рецензента, вони можуть направити до редколегії оскарження на рішення рецензента. Прийняття або відхилення оскарження приймає редколегія і повідомляє своє рішення, підписане головним редактором, авторам.

Публікація статті здійснюється після рекомендації рецензента до опублікування.

Рецензії, підписані рецензентом звичайним або цифровим електронним підписом, зберігаються у редакції не менше 3 років.